loader
  • Strona główna
  • Technologie
  • Astell&Kern wprowadza na rynek przenośny odtwarzacz muzyczny SA700 z dwoma przetwornikami cyfrowo-analogowymi
Technologie

Astell&Kern wprowadza na rynek przenośny odtwarzacz muzyczny SA700 z dwoma przetwornikami cyfrowo-analogowymi

SA700: "retro spotyka się z rzeczywistością".

Nowy odtwarzacz Hi-res firmy Astell & Kern, SA700, wygląda olśniewająco - jeśli jesteś fanem charakterystycznego pokrętła głośności i klasycznej obudowy ze stali nierdzewnej.

Firma A&K twierdzi, że wykorzystała oryginalny projekt jednego ze swoich pierwszych odtwarzaczy przenośnych, modelu AK120 z 2013 roku, i przerobiła go na potrzeby modelu SA700; jest to produkt, który "łączy dawne emocje z nowoczesną technologią".

Model SA700 wyposażono w podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy AK4492ECB. Jest to pierwsze urządzenie na rynku z taką konfiguracją, która według firmy ma przynieść "nową sygnaturę dźwiękową".

Astell&Kern SA700 może pochwalić się obsługą DSD do 11,2 MHz, a kolorowy wskaźnik przy pokrętle głośności informuje o jakości aktualnie odtwarzanej ścieżki.

Urządzenie jest wyposażone w 4,1-calowy (1280 x 720) ekran dotykowy z nowym interfejsem graficznym i obsługą praktycznie wszystkich formatów plików. Do dyspozycji jest wejście USB-C, zbalansowane wyjście słuchawkowe 2,5 mm i wyjście liniowe 3,5 mm, a także obsługa Bluetooth aptX HD i Wi-Fi. Pamięć wewnętrzna ma pojemność 128 GB i jedno gniazdo microSD.

Model SA700 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: "czarny onyks" i "stal nierdzewna".

Astell&Kern SA700 w naszym katalogu