loader
Technologie

Doctorhead daje dodatkową gwarancję na wszystkie słuchawki Beyerdynamic

Wspaniała wiadomość dla miłośników pierwszorzędnego dźwięku i prawdziwej niemieckiej jakości: Doctorhead daje Ci 6 miesięcy dodatkowej gwarancji na wszystkie produkty Beyerdynamic!

Szeroka gama produktów Beyerdynamic jest dostępna zarówno dla profesjonalistów jak i audiofilów, którzy chcą czerpać więcej przyjemności ze słuchania swojej ulubionej muzyki. Jakość dźwięku i materiałów, niezawodność i łatwość użytkowania sprawiły, że produkty Beyerdynamic są wybierane przez wielu znanych muzyków. Wśród nich: Alice Cooper, Fleetwood Mac, In Flames, John Mayer, King Crimson, Phil Collins i Tarja Turunen.

Jak Beyerdynamic zdołał utrzymać swoją pozycję lidera przez prawie sto lat? Powodem jest ciągłe poszukiwanie i rozwój zaawansowanych technologii, chęć zaspokojenia najbardziej wymagających wymagań współczesnych profesjonalistów i audiofilów. Nie jest przypadkiem, że pierwsze na świecie słuchawki dynamiczne zostały opracowane w 1937 roku przez założyciela firmy Beyerdynamic, Eugena Beyera. W 2009 roku Beyerdynamic wprowadził na rynek model T1 z nową generacją przetwornika Tesla. Były to pierwsze na świecie słuchawki, które przekroczyły barierę jednej Tesli (jednostka miary indukcji magnetycznej).

Dla bystrzaków audio, logo beyerdynamic )))) - to istny znak jakości. Jesteśmy przekonani o niezawodności słuchawek Beyerdynamic i przedłużamy gwarancję fabryczną do półtora roku. Teraz 2,5 roku gwarancji, tylko w Doctorhead!

Karty produktów Beyerdynamic