loader
Technologie

JBL T110, T210 i T290: słuchawki próżniowe serii T

Nowe słuchawki z serii T firmy JBL charakteryzują się wspaniałym wzornictwem i doskonałą jakością dźwięku. Jeśli szukasz najlepszych słuchawek próżniowych w niskiej cenie, te modele są pierwszymi, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Seria słuchawek próżniowych JBL T obejmuje trzy modele: T110, T210 i T290. Są lekkie, kompaktowe, wygodne i mają doskonały dźwięk gwarantowany przez firmę JBL.

JBL T110 to najprostszy, podstawowy model z tej serii. Słuchawki są wyposażone w jednoprzyciskowy pilot i mikrofon. T110 jest dostępny w trzech kolorach: niebieskim, białym i czarnym.

JBL T210 wyróżnia się wzornictwem i metalicznym wykończeniem. Jest on dostępny w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i złoto-różowym, a także wyposażony w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

JBL T290 to najwyższej klasy słuchawki douszne z serii T. Są one wykonane z lekkiego aluminium, dzięki czemu słuchawki są trwałe, a jednocześnie lekkie. Są one wyposażone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem i dostępne w czterech kolorach: złoto-różowym, złotym, srebrnym i czarnym.

Słuchawki wewnątrzkanałowe serii T mają płaski przewód, co zapobiega jego plątaniu się. Główną cechą słuchawek jest technologia Pure Bass, która gwarantuje doskonałe odtwarzanie basów.