loader
Technologie

Legendarny Koss Porta Pro dostaje nowe życie!

Kilka dni temu na stronie amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności pojawiły się zdjęcia słuchawek firmy Koss z modułem bezprzewodowym. Byliśmy raczej sceptycznie nastawieni do tej informacji, ponieważ wyglądała ona bardzo podobnie do filmu z youtube'a o majsterkowaniu.
Okazuje się jednak, że po raz pierwszy w ciągu 34 lat istnienia model ten został znacznie zmodernizowany.
Wcześniej modyfikacje słuchawek ograniczały się do zmiany kolorów: w 2011 roku pojawiły się czerwone i białe, a w 2017 - czarne, złote i beżowe; były też warianty z mikrofonem: KOSS Porta Pro SpeakEasy i KOSS Porta Pro KTC.
Teraz ponadczasowy klasyk został wyposażony w moduł bezprzewodowy Bluetooth 4.1 z obsługą apt-X, wbudowany mikrofon oraz przyciski sterujące odtwarzaczem!
Producent zapewnia, że czas pracy na baterii wynosi do 12 godzin.
Wszystkie zalety tej konstrukcji, takie jak składana konstrukcja i opatentowany system regulacji siły zacisku Comfort Zone, pozostały niezmienione.

Zmieniło się również opakowanie, w przeciwieństwie do modelu przewodowego, Porta Pro Wireless jest dostarczana z twardym futerałem. Słuchawki, które już wcześniej były "niezniszczalne", są teraz jeszcze lepiej chronione przed uszkodzeniami we wszystkich środkach transportu.


Oczekuje się, że cena detaliczna wyniesie około 80 dolarów.
Pierwsze dostawy spodziewane są w połowie maja.