loader
Kino domowe

Najlepsze systemy kina domowego w 2020 r.

Istnieją trzy rodzaje kupujących kino domowe. Niektórzy ludzie uwielbiają ten proces i najpierw nurkują w głowie, czytając o wszystkich opcjach, badając, jak różne kombinacje komponentów dają różne wyniki, i tak dalej. Inni mogą nie przejmować się opcjami, szczegółami i specyfikacjami - chcą po prostu fantastycznego kina domowego, dziękuję bardzo. I jest też największa grupa: wszyscy w środku.

Nasz przewodnik "Najlepsze kino domowe 2020" został napisany dla wszystkich, ale szczególnie dla tych dwóch ostatnich grup. Myślenie: mógłbyś spędzić cały rok na studiowaniu najlepszych możliwych wyborów kina domowego, a i tak nie zbliżyłbyś się do poziomu wiedzy i doświadczenia, jakie wnoszą nasi profesjonaliści zajmujący się karierą w kinie domowym. Dlaczego więc nie skorzystać z tej możliwości?

Poniżej znajdziesz nasze wybory dla najlepszych systemów kina domowego w różnych kategoriach: najlepszy za pieniądze, najlepiej wyglądający, najlepszy w show, i tak dalej. Po drodze: bez szumu, bez byka - tylko niektóre okazjonalne we-can't-help-ourselves uczciwy entuzjazm dla wielkiego kina domowego doświadczenia. Z kilkunastoma profesjonalistami kina domowego World Wide Stereo, którzy są na czele, a także gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania, masz to wszystko.

Ułatwiliśmy znalezienie najlepszych ofert na systemy kina domowego takich marek jak Sonos, Bose, SVS, KLH, Klipsch i innych. Nasze oferty są codziennie aktualizowane, abyś nie przegapił ani jednego uderzenia, a my zapewniamy Ci wsparcie dzięki gwarancji dopasowania ceny, 60-dniowym zwrotom, łatwemu finansowaniu i bezpłatnej wysyłce. Nie widzisz tego, co chcesz na sprzedaż? Daj nam na 1.866.961.7781 lub porozmawiaj z ekspertem.

Trzy szybkie rzeczy, zanim zaczniemy.

1. Tu nie chodzi o telewizory.
To jest pytanie, które dostajemy najbardziej: "Więc, czym dokładnie jest system kina domowego?" I choć (oczywiście) dobry telewizor i/lub projektor i ekran to podstawa doświadczenia, w kinie domowym chodzi o dźwięk. Albo bardziej do rzeczy: dźwięk jest tak realny, tak realistyczny i tak trójwymiarowy, że zawiesza niewiarę i wprowadza cię do akcji. A im większy i lepszy dźwięk, tym większe i lepsze doświadczenie. (Jeśli chcesz unowocześnić swój telewizor, nasz przewodnik "Top TVs of 2020" jest lekturą obowiązkową).

2. To, czego potrzebujesz:
Typowy system kina domowego obejmuje odbiornik kina domowego (z którego pochodzi zasilanie / do którego wszystko jest podłączone) oraz głośniki - w tym (ale na pewno nie tylko): głośnik centralny, prawe i lewe głośniki przednie, prawe i lewe głośniki tylne, głośniki efektów specjalnych (lub głośniki wysokościowe) do Dolby Atmos oraz subwoofer lub dwa.

3. Trzy różne typy:
Rodzaj systemu kina domowego, który wybierzesz, będzie zależał od kilku czynników, ale oto dobra wiadomość: w każdej sytuacji istnieje rozwiązanie kina domowego. Te trzy typy obejmują:

Pakowane systemy kina domowego (tzw. kino domowe w pudełku). Bardzo łatwe do skonfigurowania i wszystko pasuje.
System kina domowego składa się z oddzielnych elementów. Bardziej konfigurowalny pod względem brzmienia i estetyki wzornictwa.
Dedykowany, indywidualnie zaprojektowany i zainstalowany system kina domowego. Tam, gdzie wypatroszymy całe pomieszczenie i zaczniemy od nowa - nowe ściany, nowy sufit, wbudowane komponenty, luksusowe siedziska i oświetlenie kina domowego, kinowe akcenty w całym wnętrzu, itd. (To, co nazywamy "całą sesją zdjęciową".) Cenne, tak, ale bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać.
Ten artykuł obejmuje pierwsze dwa. Dla osób zainteresowanych trzecim - dedykowanym, specjalnie zaprojektowanym i zainstalowanym kinem domowym - prosimy o kontakt tutaj. Nasi projektanci i technicy kina domowego dostarczą opcje, referencje i zdjęcia nagradzanych, niestandardowych kina domowego zaprojektowanego i zbudowanego przez World Wide Stereo według dokładnych specyfikacji.

#1. Najmądrzejszy system kina domowego: Sonos Surround Set z Arc Sound Bar, subwooferem i jednym głośnikiem SL

Dlaczego wygrał
Wygląda na to, że Sonos zamierza zmiatać pole. Początkowo uważany za pioniera wśród branżowych gigantów, obecnie Sonos robi dla kina domowego to, co robił dla muzyki multiroomowej - i wyniki są imponujące.

Sonos Arc 5.1 Surround Set to wszystko, czego można oczekiwać od światowej klasy bezprzewodowej firmy audio wg magazynu CEPro. Wysokie tony są krystalicznie czyste, niskie poprzez uderzenie subwooferem Sonos z autorytetem, a dialog poprzez centralny element systemu, Beam Sound Bar, jest zarówno wybitnie zrozumiały i spójny z przodu i w środku. 

 Co więcej, system jest inteligentny i wyposażony w imponujący zestaw funkcji. Jest on całkowicie bezprzewodowy, z wyjątkiem przewodu zasilającego i wyjścia HDMI. (Bye bye plątanina.) Aplikacja Sonos pozostaje najlepszą / najmądrzejszą aplikacją w branży. Apple Airplay 2 znajduje się w zestawie. Strumieniowo przesyła prawie wszystko za pośrednictwem ponad 50 serwisów muzycznych obsługiwanych przez Sonos. Dodaj Amazon Alexa i/lub Google Assistant sterowanie głosem, plus wygląd, który jest dyskretny, stylowy, i wykonane, aby wtopić się w - i masz doskonały wybór. Nie tylko dla naprawdę wciągającego dźwięku przestrzennego 5.1, ale także dla świetnie brzmiącej muzyki. Tak, jest to trochę drogie, ale naszym zdaniem warte każdego grosza.  Uwaga: Sonos jest jak klocki LEGO (o których wszystko pisaliśmy w naszym Przewodniku Kupowania Sonosów tutaj).

#2. Najlepszy bezprzewodowy system kina domowego: Bose Soundbar 700 z modułem basowym 700 i bezprzewodowymi głośnikami przestrzennymi

Bose Sound Bar 700 5.1 System
Dlaczego wygrał
W naszym artykule "Best Sound Bars of 2020", Bose Soundbar 700 wygrał best of-show za dźwięk przestrzenny. Teraz tutaj, jako główny element systemu kina domowego Bose Smart Wireless 5.1, firma Bose robi to ponownie. Bose SB700 wygrał, ponieważ włączyliśmy go i od razu został zdmuchnięty przez pole dźwiękowe, które A) wydawało się znacznie szersze niż jakikolwiek inny testowany przez nas system 5.1, B) sprawiało, że dialogi - nawet miękkie czy szeptane - były krystalicznie czyste, a C) było równie skuteczne niezależnie od tego, gdzie siedzieliśmy.

Każdy element tego systemu jest częścią nowej rodziny inteligentnych głośników bezprzewodowych firmy Bose. Zacznij od tego systemu 5.1-kanałowego, a następnie umieść głośnik domowy Bose 500 w kuchni i mniejszy Soundbar 500 w sypialni, aby cieszyć się dźwiękiem w wielu pomieszczeniach w całym domu. A dzięki wbudowanemu głośnikowi Amazon Alexa można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych.

Najważniejsze informacje
Podkręć go, a subwoofer Bose'a Bass Module 700 rzuci ładny cios bez zniekształceń.
Biorąc pod uwagę, że Bose Lifestyle 650 wygrał najlepiej wyglądający, dajemy temu systemowi "runner-up". Doskonały szklany blat i perforowana metalowa maskownica w Soundbar 700 jest miłym akcentem.
Aby dopasować się do wystroju każdego domu, firma Bose oferuje ten system również w kolorze białym.

#3. Najlepszy system dźwięku przestrzennego dla małych pokojów: SVS Prime Satellite 5.1 Pakiet

Dlaczego wygrała
W ciągu ostatnich dwóch dekad SVS stał się jedną z najbardziej szanowanych marek w branży. Początkowo znana z wibracji mostka / wstrząsania pomieszczeniami / nagradzanych subwooferów, dziś nowe systemy SVS mogą konkurować z każdym - a pakiet kina domowego SVS Prime Satellite 5.1 jest tego doskonałym przykładem. Jego niewielkie rozmiary i łatwość montażu w mniejszym pomieszczeniu, ale podkręcenie go i wysunięcie: Twoje małe pomieszczenie staje się Hollywood Bowl. 

Każdy głośnik SVS Prime Satellite ma wielkość bochenka chleba i zawiera 4,5-calowy głośnik średniotonowy oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy. Mały, tak, ale uderzają jak Roberto Duran. 12-calowy przetwornik w legendarnym już, 300-watowym subwooferze SVS-1000, z drugiej strony, będzie trzymał się swojego miejsca. Jest też mały i zgrabnie wpada w każdy zakręt. System jest przewodowy w przeciwieństwie do bezprzewodowego, ale za tę cenę pakiet SVS Prime Satellite 5.1 może być po prostu największym "małym" systemem 5.1 na rynku. (Chcesz coś nieco większego? Sprawdźcie linię głośników SVS serii "Ultra". My też je nosimy.)

Kolejna duża zaleta SVS: gra. Wielu naszych klientów trzyma swoje systemy do gier w małych zagłębieniach i zapasowych sypialniach. A jeśli naprawdę chcesz postawić się w samym środku bitwy na Gears of War lub Call of Duty, bezsensowne słuchawki - i nie chcesz wydawać na to fortuny - pakiet SVS Prime Satellite 5.1 jest dla Ciebie. SVS skały.

Dobra ludzie - podajcie stoliki i zapnijcie te pasy bezpieczeństwa

Teraz przechodzimy od mniejszych, łatwych do skonfigurowania systemów kina domowego do większych, pełnych wrażeń konfiguracji. Poniższe systemy były wybierane ręcznie przez naszych ekspertów, często miksowane i dopasowywane z różnych marek audio. W sumie to jak przejście od skuterów do motocykli: oba są zabawne, oba wykonują swoją pracę, ale w tym drugim chodzi raczej o perfekcyjne odtworzenie dużego, poważnego, kinowego dźwięku w domu. Co więcej, te większe systemy kina domowego są bardziej konfigurowalne pod względem brzmienia i estetyki projektu.

#4. Najlepszy system kina domowego Dolby Atmos: Klipsch 7.2.2 Referencyjny system kina domowego Premiere z odbiornikiem AV Marantz SR7015 9.2-kanałowym 4K Ultra HD

Klipsch 7.2.2 System
Dlaczego wygrała
Dwóch historycznych, światowej klasy pionierów audio: Jeden znany ze spektakularnego dźwięku go-big-or-go-home i pięknych kabin, drugi z najlepszego w swojej klasie wzmocnienia i najnowocześniejszej technologii. Pomiędzy nimi, dwie legendy - Saul Marantz i Paul Klipsch, ponad 100 lat doświadczenia i każda nagroda w książce. Witamy w najlepszym dźwięku przestrzennym wszystkich światów.

Kilka lat temu, guru dźwięku w Dolby znaleźli sposób na stworzenie czegoś, co niektórzy nazywają "dźwiękiem przestrzennym 3D" za pomocą nowej technologii o nazwie Dolby Atmos. (Atmos, jak w klimacie.) To, co Dolby Atmos naprawdę robi, to tworzenie warstwy dźwięku, która nie tylko unosi się nad publicznością, ale także unosi się w różnych miejscach nad nią. I robi to tak dobrze, że można właściwie wskazać konkretne dźwięki w konkretnych miejscach - w powietrzu. Jest to efekt netto: Ekscytujący, porywający, zapierający dech w piersiach - czasem nawet oszałamiający. ("Nie martwcie się dzieci, te smoki nie są prawdziwe, to tylko film.")

Chociaż większość amplitunerów AV jest obecnie wyposażona w system Dolby Atmos, wielu konsumentów nigdy nie dodaje głośników Dolby Atmos. (Dziwne. Jakby mieszkać na żaglówce i nigdy nie kupować żagli.) Więc celowo wymyśliliśmy niesamowite, ale stosunkowo niedrogie kino domowe, które naprawdę dostarcza na wszystkie fronty: lewy, prawy, środkowy, boki, tył, poniżej (poprzez subwoofer), a teraz, z Dolby Atmos, w powietrzu również powyżej.

Jeszcze jedna rzecz: Jeśli wybierzesz ten system kina domowego z komponentami, które polecamy - a masz zamiar włączyć go po raz pierwszy - zacznij od większego niż żywy, przebojowego filmu. Nowy Jurassic Park, Incredibles 2, cokolwiek. Blokbustery zostały zaprojektowane przez techników dźwięku, aby w pełni wykorzystać kanały wysokości, więc masz gwarancję, że uzyskasz pełny efekt: pterozaury i prehistoryczne robaki latające po Twoim salonie, nurkowanie-zbombardowanie kanapy itp. Będziesz wiedział, dlaczego ten konkretny system tak łatwo wygrywa w naszej kategorii "Best Dolby Atmos".

Najważniejsze informacje
Wyłącz telewizor, a ten zestaw kina domowego Klipsch/ Marantz dostarczy bardzo poważny, godny audiofilstwa system muzyczny - taki, który błaga o wysokiej jakości gramofon. Dzięki wbudowanym funkcjom Bluetooth, Wi-Fi i Airplay oraz bezprzewodowemu strumieniowemu przesyłaniu muzyki z wielu pomieszczeń za pośrednictwem systemu HEOS możesz odtwarzać praktycznie wszystko z dowolnego miejsca za pośrednictwem dowolnego inteligentnego urządzenia.
Dwa głośniki podłogowe Klipsch RP-8060 znajdują się wyżej na liście rankingowej niż długodystansowa seria Reference II firmy Klipsch. Dotyczy to również głośnika RP-504C Center Channel Speaker o szerokości prawie 3 stóp i wadze 34 funtów.
Niektóre dźwięki, które naturalnie pochodzą z góry, są duże. (Thunder. Northrop Grumman's B-2 Stealth Bomber. Zabójcze dla Ziemi asteroidy. Tego typu rzeczy.) To jest to, co sprawia, że Klipsch, Harley Davidson z głośników świata, jeden z idealnym wyborem dla kanałów Dolby Atmos.