loader
Technologie

Nowe mikrofony USB od AKG i HyperX

Oferta mikrofonów USB dla vlogerów i graczy została rozszerzona o nowe modele firm AKG i HyperX. Tradycyjnie, im większy wybór, tym lepiej. Konkurencja jest dobra dla użytkownika końcowego ;)

Mikrofon USB Lyra przeznaczony do nadawania i podcastingu. Model ten obsługuje częstotliwość próbkowania do 24 bitów 192 kHz, umożliwia monitorowanie sygnału bez opóźnienia dźwięku i oferuje kilka trybów zapisu.

AKG Lyra to mikrofon pojemnościowy z czterema kapsułami i czterema wzorcami kierunkowości (kardioidalnym, dwukierunkowym, dookólnym, stereofonicznym). Model ten może być stosowany do nagrywania źródeł o maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego 129 dB, posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz funkcję automatycznej redukcji hałasu.HyperX QuadCast to w pełni funkcjonalny mikrofon autonomiczny, który jest idealny dla początkujących streamerów i podcasterów, którzy potrzebują mikrofonu pojemnościowego o wysokiej jakości dźwięku. Mikrofon QuadCast posiada własny antywibracyjny uchwyt wstrząsowy, który pomaga zredukować szumy otoczenia, oraz wbudowany filtr wyciszający denerwujące dźwięki wibracji. Sprawdź stan mikrofonu za pomocą wskaźnika LED lub wycisz go, aby uniknąć potencjalnych problemów podczas nadawania. Można wybrać jeden z czterech wzorców (stereo, dookólny, kardioidalny, dwukierunkowy) i użyć poręcznej regulacji wzmocnienia, aby szybko dostosować czułość wejściową mikrofonu. Dołączony adapter montażowy pasuje do złączy z gwintem 3/8 i 5/8 cala i jest zgodny z większością statywów.

Monitoruj poziom sygnału wejściowego mikrofonu za pomocą wbudowanego gniazda słuchawkowego. Mikrofon QuadCast posiada certyfikaty Discord i TeamSpeak™, dzięki czemu możesz mieć pewność, że mówisz przez niego głośno i wyraźnie do wszystkich swoich zwolenników i słuchaczy. Niezależnie od tego, czy podłączasz słuchawki do komputera PC, PS4™ czy Mac®, możesz zapewnić wysoką jakość dźwięku każdemu słuchaczowi.