loader
Technologie

Nowe produkty PRO AUDIO od Focal i IsoAcoustics

Dobra wiadomość zarówno dla profesjonalistów audio, jak i entuzjastów neutralności/monitoringu - Dr. Head otrzymał od francuskiej firmy Focal szereg najwyższej klasy produktów - słuchawki oraz studyjne dwudrożne monitory bliskiego pola.

Słuchawki monitorowe Focal Listen Professional są studyjną modyfikacją modelu Listen, który zastąpił Focal Spirit Professional. Ma znacznie bardziej komfortową konstrukcję i jeszcze bardziej naturalne, neutralne brzmienie.

3 modele serii Alpha - najbardziej budżetowej w ofercie Focala: Alpha 50 (przetworniki 5"), Alpha 65 (przetworniki 6,5") i Alpha 80 (przetworniki 8") z kompozytowymi przetwornikami niskotonowymi z poliestru i aluminiowymi 1" głośnikami wysokotonowymi.

Shape 50 i Shape 65 to bardziej zaawansowane monitory z głośnikami niskotonowymi Flax wykonanymi z lnianej "kanapki" z włóknem szklanym i przetwornikami wysokotonowymi ze stopu aluminiowo-magnezowego.

Wreszcie, Solo6 Be to monitor High End z berylowym głośnikiem wysokotonowym i kompozytowym głośnikiem niskotonowym. Monitory z serii Shape, podobnie jak Solo6, są produkowane ręcznie we Francji.

Ponadto, IsoAcoustics oferuje szereg antywibracyjnych podstaw pod monitory o maksymalnym udźwigu od 15,5 kg do 45 kg.