loader
Technologie

RHA CL2 Planar to nowy, rewolucyjny produkt!

Firma RHA wprowadziła na rynek nowe słuchawki douszne, a model ten okazał się bardzo interesujący.

Po czterech latach prac rozwojowych w modelu RHA CL2 Planar zastosowano niemal wszystkie osiągnięcia w technologii słuchawek, jakie są możliwe do osiągnięcia w tak kompaktowej obudowie.

CL2 to pierwsze słuchawki douszne z przetwornikiem magnetyczno-planarnym. Dźwięk dostępny wcześniej tylko w najwyższej klasy pełnowymiarowych słuchawkach jest teraz dostępny także w urządzeniach przenośnych!

Ceramiczna powłoka z odlewu ciśnieniowego, która według producenta umożliwia idealne dopasowanie elementów wewnętrznych i uzyskanie krystalicznie czystego dźwięku. Kabel jest odłączany i wykorzystuje standardowe złącza MMCX.

Dostępny jest również imponujący wachlarz opcji połączeń: kabel MMCX do 3,5 mm z miedzi beztlenowej do wszystkich urządzeń z wyjściem słuchawkowym, posrebrzany kabel Ag4x MMCX do 2,5 mm do połączeń zbalansowanych oraz pałąk SecureFlex Bluetooth®, dzięki któremu CL2 jest bezprzewodowy.

Czas działania słuchawek w trybie bezprzewodowym wynosi do 12 godzin. Obsługują one technologię Bluetooth i kodek aptX.

Premiera serii została zaplanowana na 12 września i jest dostępna wyłącznie w przedsprzedaży na oficjalnej stronie internetowej w cenie 899,95 USD.

Już w magazynie!