loader
Technologie

Spersonalizowane końcówki do słuchawek w Doctorhead!

Doctorhead ma dla Was nową, ekscytującą usługę, już wkrótce będziecie mogli zamówić indywidualnie wykonane wkładki do Waszych słuchawek kanałowych!

Czy kiedykolwiek miałeś problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru i dopasowania dla swoich słuchawek dousznych? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że słuchawki wypadły podczas uprawiania sportu lub innych aktywnych zajęć? Czy hałas miasta przecina Twoje ulubione utwory, nie pozwalając Ci w pełni zanurzyć się w muzyce? Indywidualne wkładki do uszu rozwiążą wszystkie te problemy raz na zawsze.

Indywidualne wkładki do uszu są wykonywane na podstawie wycisku kanału słuchowego, dzięki czemu uzyskujesz unikalne, dostosowane do Twoich potrzeb wkładki, które gwarantują większy komfort i pewne dopasowanie, niezrównaną izolację hałasu i pozwalają uwolnić pełen potencjał słuchawek.

Jak więc można uzyskać własne, spersonalizowane słuchawki z Doctorhead?

1. Technik pobierze wycisk ucha. Jest to bezbolesna procedura, która trwa tylko kilka minut. Wrażenie można zrobić w naszym sklepie w Moskwie (m. Perowo). Ponadto, możesz zamówić wkładki na zamówienie w całej Rosji (nasi partnerzy posiadają centra produkcji wkładek i końcówek dousznych w większości regionów Rosji). 2. Musisz wybrać kształt, materiał i kolor swoich słuchawek. Dostępne materiały to silikon i fotoplastik. Silikonowe dysze są miękkie i usuwalne. Foto dysze z tworzywa sztucznego są twarde i stałe, ale bardzo trwałe. Są one na stałe przyklejone do powierzchni wkładek słuchawek i mają żywotność około 4,5 roku. Dostępne kształty zauszników to Concha, Skeleton i Channel. Jeśli chodzi o kolorystykę - możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów, możesz wybrać jeden kolor lub dwa różne kolory dla lewego i prawego ucha. Opcjonalnie dostępna jest usługa pokrycia powierzchni powłoką antybakteryjną. 3. Odciski uszu (wraz ze słuchawkami, jeśli wybrałeś fotoplastik) wysyłane są do specjalnego innowacyjnego laboratorium 3D, gdzie przy pomocy skanera i drukarki 3D powstają Twoje nowe, indywidualne wkładki do uszu. 4. Kilka dni później otrzymują Państwo indywidualnie dopasowane zaczepy. Przygotuj się na to, że będziesz zaskoczony tym, co potrafią Twoje douszne aparaty słuchowe, a po wypróbowaniu indywidualnego dopasowania możesz już nigdy nie chcieć wrócić do ustawień fabrycznych.