loader
Kino domowe

Ultralink/XLO prezentuje linię kabli Argentum Acoustics

Allen Sung, Prezes Ultralink/XLO, zachwyca się: "Nasze eleganckie, czarne i srebrne kable Argentum to produkty 'skumulowanej wiedzy', to najlepsze, czego nauczyliśmy się przez ponad dziesięć lat produkcji kabli, z wkładem inżynierskim naszego Rogera Skoffa, założyciela XLO Electric."

Atrakcyjne i pięknie wykończone kable Argentum obejmują interkonekt RCA/XLR MYTHOS™, cyfrowy datalink MILLENIA™ AES/EBU, niezwykły przewód zasilający PROTEUS-12™ AC oraz kabel głośnikowy AUREUS-2™ w wersji pojedynczej i biwire, wszystkie wyposażone w przewodniki z miedzi UPOCC klasy laboratoryjnej. ARGENTO ™ Digital, wysokiej częstotliwości 75 Ohm kabel koncentryczny, wykorzystuje laboratoryjnie czyste srebrne przewodniki, a cała linia jest dostępna w popularnych długościach.

Enduring Quality Argentum Acoustics ® kable są produkowane z bardzo najlepszych materiałów, procesów i dielektryków dostępnych, ręcznie zakończone pięknie zaprojektowane, przemysłowe złącza i elegancki czarny płaszcz. Przewodniki są 99.99997% laboratoryjnie klasy UPOCC (Ultra-Pure Ohno Continuous Cast) miedź z wyjątkiem srebra Argento, i wyposażone w ultra-niskiej pojemności DuPont ™ Teflon ™ izolacji. Złącza mają minimalną masę i są niemagnetyczne, zapewniają niską samoindukcję i posiadają bezpośrednie styki pokryte 24-karatowym złotem. Kable głośnikowe zakończone są wymiennymi, 8.0mm, wycinanymi w kęsie końcówkami wykonanymi ze stopu miedzi CDA 101 (99.994% czystości) i wszystkie są bezpośrednio złocone, bez pośredniej warstwy niklu, która mogłaby zepsuć brzmienie. Można również wybrać wysokiej jakości wtyczki bananowe w stylu Deltron. Wszystkie kable Argentum Acoustics® są poddawane obróbce kriogenicznej podczas procesu produkcyjnego.

Byt i Nicość W skrócie, wszyscy mówią, że kable powinny być neutralne i całkowicie pasywne z zerowym wpływem na dźwięk. Argentum przyjmuje, że przepuszczanie prądu przez przewodnik i jego izolację (dielektryk) powoduje dobrze udokumentowane zjawiska elektryczne, więc projektujemy nasze kable jako aktywne komponenty, którymi naprawdę są. Prąd przez przewodnik i jego izolator tworzy pola magnetyczne i elektrostatyczne, a ponadto projekt musi uwzględniać impedancję charakterystyczną, pojemność, rezystancję, reaktancję indukcyjną, efekt rozładowania pojemnościowego, stałą dielektryczną i jej szybkość zrzutu. (Przeczytaj spakowany z-informacji białej księgi tutaj!)

Prawda Inżynieria Argentum następuje nauki, nie ma rozwiązań off-world, nie magia, tylko solidne inżynierii przystojnie przedstawione. Audio i wideo systemy są natychmiast i odczuwalnie lepiej brzmiące, uderzając w wysokiej wartości benchmark wydajności. Argentum Acoustics ® kable są przeznaczone do high-end, dwukanałowe systemy i działa bardzo dobrze w krzyżowych instalacji wideo, gdzie dźwięk jest najważniejszy.

Ultralink/XLO Products, Inc. z siedzibą w Ontario, Kalifornia, jest wiodącym w branży producentem wysokiej klasy kabli audio i wideo, interkonektów oraz produktów do zarządzania zasilaniem AC i ochrony przeciwprzepięciowej. Na początku 2002 roku Ultralink nabył XLO Electric Company, Inc. audiofilską markę referencyjną wysokiej klasy kabli i produktów pokrewnych. Ultralink/XLO Products, Inc. jest członkiem PARA, CEDIA i CEA.