loader
Technologie

Wielka Trójka: Nowe dodatki do katalogu JH Audio - JH16v2 Pro, JH Ambient FR i JH 3X Pro

Amerykanin Jerry Harvey, którego inicjały tworzą nazwę firmy JH Audio, jest prawdziwą legendą. Ma on na swoim koncie więcej osiągnięć w branży audio niż jakikolwiek inny człowiek na świecie! To on założył słynną firmę Ultimate Ears, to on wymyślił wielodrożny monitor wewnątrzkanałowy, to on stoi za słuchawkami armaturowymi, to on nauczył nas, jak grać mocnym i soczystym basem, a nie tylko suchym klikaniem w bębenki. Jerry Harvey spędził ostatnią dekadę u steru swojej własnej marki, produkując jedne z najbardziej zaawansowanych słuchawek wielodrożnych na rynku. Jego firma dodała ostatnio kilka nowych modeli do swojego katalogu. Każdy z nich jest wyjątkowy! I to nie tylko dlatego, że kustomy są robione na zamówienie dla jednego właściciela.

Cechy szczególne

Odkąd Jerry Harvey przejął swoją własną firmę, pasjonuje się tym, co naprawdę kocha: samochodami na zamówienie, budowanymi dokładnie według wymiarów klienta, aby zapewnić optymalne dopasowanie, ergonomię, akustykę i jakość dźwięku. Ich kształt jest precyzyjnie dopasowany do anatomii kanału słuchowego, aby zapewnić doskonałe uszczelnienie, pozwalając przetwornikom basowym na pełne wykorzystanie ich potencjału, podczas gdy indywidualne przetworniki akustyczne dla każdego zakresu częstotliwości eliminują zniekształcenia dźwiękowe. Wielopasmowe jednostki napędowe we wszystkich nowych modelach JH Audio wyposażone są w opracowaną przez JH Audio technologię FreqPhase Waveguide, która dostarcza do uszu jednocześnie bas, tony średnie i wysokie, bez rozbieżności fazowych. Dzięki temu słuchawki budują niewiarygodnie ostry i skupiony obraz dźwiękowy! I przekazać słuchaczowi wszystkie informacje muzyczne w sposób dokładnie taki, jaki zamierzył kompozytor.

JH 16v2 Pro

Jerry Harvey wie, jak wycisnąć cały ładunek dźwięku w jednym zestawie słuchawek. Pierwsza wersja jego topowych wtyczek zawierała osiem pojedynczych przetworników armaturowych w każdej obudowie. Cztery odpowiadały za bas, para za średnicę i para za górę. Nowa wersja modelu indeksowanego posiada jeszcze więcej przetworników, z aż czterema armaturami odpowiedzialnymi za górny rejestr!

Ten upgrade nie tylko poprawił szczegółowość wysokich częstotliwości, ale również poszerzył zakres słuchawek poprzez rozszerzenie pasma przenoszenia z 20kHz do 23kHz. Kolejna unikalna technologia zastosowana w nowym modelu pozwala słuchaczowi na regulację poziomu basu poprzez zmianę o +-10dB. Dzięki zastosowaniu niestandardowych obudów JH16v2 Pro osiąga wysoki poziom izolacji akustycznej wynoszący 26dB. Dzięki tak dużej ochronie przed hałasem z otoczenia, możesz zapomnieć o tym, co dzieje się za słuchawkami i skupić się na słodkim dźwięku słuchawek.

JH Otoczenie FR

Te profesjonalne, podwójne zestawy słuchawkowe zostały zaprojektowane dla muzyków występujących na scenie, którzy wymagają doskonałej ergonomii słuchawek dousznych, ale nie chcą korzystać z zalet wysokiej izolacji dźwięku. Wręcz przeciwnie, muszą słyszeć wszystko, co dzieje się na zewnątrz, aby nie stracić kontaktu z innymi muzykami. W tym celu, oprócz dwóch otworów wentylacyjnych dla oddzielnych tonów wysokich i niskich, w niestandardowych obudowach wywiercono dodatkowe otwory wentylacyjne, aby umożliwić przedostawanie się stłumionych dźwięków z zewnątrz.

Otwory te zmniejszają izolację akustyczną monitorów dousznych nawet o 15dB, pozwalając muzykom pięknie poruszać się po scenie. Poza tym, słuchawki dostarczają typowy dla JH dźwięk z najwyższej półki, z mocnym, głębokim basem i dobrze zarysowaną górą pasma. I oczywiście, że tak, ponieważ jest osiem oddzielnych przetworników armaturowych, cztery dla basu i cztery dla wysokich tonów.

JH 3X Pro

Wielodrążkowe monitory na zamówienie nie są tanie, ponieważ niestandardowe obudowy wymagają ręcznej pracy, a duża liczba przetworników może znacznie zwiększyć koszt głośnika. Mimo to inżynierowie JH Audio starali się stworzyć model, który byłby przystępny cenowo nie tylko dla gwiazd rocka i zamożnych audiofilów, ale także dla zwykłych melomanów. Tak narodziły się słuchawki na zamówienie JH Audio. Słuchawki te wykonane są w konfiguracji dwudrożnej i zawierają trzy przetworniki, z których jeden pracuje w dolnym rejestrze, jeden w średnim i jeden w wysokim. Względna prostota konstrukcji pozwoliła JH Audio na umieszczenie tego modelu w dość przystępnej cenie, na którą mogą sobie pozwolić nawet początkujący użytkownicy. Jednocześnie JH 3X Pro daje dość dojrzały dźwięk z szerokim pasmem przenoszenia, mocnym basem i plastyczną średnicą. A w kwestii ochrony przed hałasem zewnętrznym dorównują flagowym monitorom JH Audio! Dzięki izolacji akustycznej na poziomie 26 dB, którą ten model jest gotowy zapewnić, słuchanie muzyki nie będzie zakłócane ani szumem odkurzacza, ani hukiem metra, ani szumem turbin lotniczych.

Możesz zamówić niestandardowe słuchawki w naszych sklepach Doctorhead JH Audio AMBIENT FR

Kształt złącza: prosty

Marka: JH Audio

Gwarancja producenta, miesiące: 12

Dodaj do ulubionych Dla porównania 114&nbsp550&nbspszmer. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd JH Audio JH3X PRO

Kształt złącza: prosty

Marka: JH Audio

Gwarancja producenta, miesiące: 12

Dodaj do ulubionych Dla porównania 42&nbsp900&nbspszmer. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd