loader
Kino domowe

Dezynfekcja ozonem elementów akustycznych

Dezynfekcja ozonem elementów akustycznych

Nie musisz martwić się o koronawirusa!

Nadszedł czas, aby zdezynfekować wszystkie panele akustyczne. Niestety koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie, a naszym celem jest powstrzymanie go. Dzięki dezynfekcji ozonem przed i po pakowaniu nasze produkty są całkowicie wolne od wirusów!

Dezynfekcja paneli akustycznych ozonem (2)

Prawdą jest, że koronawirus żyje na ciałach stałych do 12 godzin, a na tkankach miękkich do 6 godzin. W związku z tym nie ma potrzeby dezynfekcji.
Ale ponieważ mówimy o pandemii i ludzie się boją, więc chcemy mieć pewność, że został zniszczony! !! Perfect Acoustic wysyła swoje produkty do wszystkich krajów UE i nie chcemy, aby ktokolwiek bał się zarażenia.

Czym jest dezynfekcja ozonem! !! ?

Dezynfekcja ozonem odbywa się za pomocą generatora ozonu. Ozon jest bardzo silnym środkiem dezynfekującym. Nie ma potrzeby przenoszenia ozonowanych przedmiotów, więc tam, gdzie dostaje się powietrze, dezynfekuje i niszczy szkodliwe mikroorganizmy, bakterie, wirusy, pleśnie, bez uszkadzania sprzętu.
Ogromną zaletą dezynfekcji ozonem jest to, że nie pozostawia szkodliwych lub toksycznych substancji, takich jak chlor.
Kolejną wielką zaletą jest to, że szybko rozkłada się i przekształca w czysty tlen (O2). Podczas procesu dezynfekcji, pod koniec cyklu dezynfekcji, generator ozonu rozkłada ozon na czysty tlen, dzięki czemu pod koniec zabiegu pomieszczenie lub jego zawartość są czyste:

  • Panel akustyczny
  • dyfuzor akustyczny
  • Pułapka basowa może być używana natychmiast po zabiegu, bez specjalnej wentylacji!

Wpływ ozonu na bakterie i wirusy:

Ozon ma niezwykle silne działanie bakteriobójcze, antywirusowe, które wynika z oksydacyjnego działania aktywnego tlenu wytwarzanego przez uwalniany ozon. Ozon niszczy błonę komórkową bakterii, gdy wchodzi w kontakt ze ścianą komórkową. W wyniku reakcji utleniania, w kontakcie ze ścianą komórkową powstaje dziura. Bakteria zaczyna tracić swój kształt, gdy cząsteczki ozonu tworzą kolejne dziury w ścianie komórkowej. W ułamku sekundy tysiące cząsteczek ozonu zderza się ze ścianą komórkową bakterii i komórka umiera. Cząsteczki ozonu uszkadzają wirusa, uniemożliwiając mu infekowanie kolejnych komórek, tj. przenoszenie infekcji.

Dezynfekcja paneli akustycznych ozonem

Dezynfekcja ozonem paneli akustycznych i przebieg procesu:

Panele Perfect Acoustic są przechowywane w magazynie przed zapakowaniem. Pod koniec dnia w naszym magazynie umieszczamy wysokowydajny generator ozonu między panelami akustycznymi, który działa przez 1 godzinę. (Ozon zabija wszystkie bakterie i wirusy w ciągu 7 minut).
Po ozonowaniu ozon rozkłada się w ciągu pół godziny i staje się tlenem! ! !
Ozon nie ma szkodliwego wpływu na panele akustyczne i pozostaje bezwonny. Po dezynfekcji nakładana jest cienka folia nylonowa i można przystąpić do pakowania.
Po zapakowaniu panele akustyczne są ponownie dezynfekowane, aby przekazać kurierowi produkty wolne od bakterii. Przekazanie odbywa się w rękawiczkach, maskach i odzieży ochronnej, dzięki czemu staramy się zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa na całym świecie!

W przypadku kwarantanny i zamknięcia granic dostawa paczek może być opóźniona o kilka tygodni.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie!

IA