loader
  • Strona główna
  • Kino domowe
  • Zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone już w sprzedaży - pierwszy z trzech nowych systemów MultiZone fro
Kino domowe

Zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone już w sprzedaży - pierwszy z trzech nowych systemów MultiZone fro

"Zaprojektowaliśmy naszą nową linię urządzeń wielostrefowych od podstaw, zapewniając naszym klientom przewagę konkurencyjną w każdym punkcie cenowym i w każdym zastosowaniu" - powiedział Frank Sterns, prezes Niles. "ZR-4 jest ucieleśnieniem tego podejścia, oferując proste, ale bogate w funkcje rozwiązanie w cenie, która otwiera nowe możliwości, szczególnie dla rynków lekkich obiektów komercyjnych, MDU i domów jednorodzinnych" - dodał Sterns.

Zestaw odbiorczy ZR-4 MultiZone to cztero-źródłowy, czterostrefowy, rozproszony system audio i jest oferowany jako pakiet all-in-one, który zawiera wszystko, co jest potrzebne do instalacji systemu. W skład zestawu wchodzi wielostrefowy odbiornik audio, cztery klawiatury Solo®-4 IR odporne na warunki atmosferyczne, ręczny pilot do nauki, trzy lampy błyskowe na podczerwień MicroFlashers® oraz ucha do montażu w szafie rack z osprzętem montażowym. Łącząc wszystkie niezbędne elementy elektroniczne wymagane dla wielostrefowego rozproszonego systemu audio w jednym pakiecie, firma Niles znacznie uprościła proces sprzedaży, zamawiania i instalacji, eliminując jednocześnie potrzebę stosowania zbędnych opakowań. ZR-4 posiada konstrukcję plug-and-play, która praktycznie nie wymaga programowania, dzięki czemu system jest gotowy do pracy w rekordowym czasie. System można rozbudować do ośmiu stref poprzez dodanie zestawu odbiornika wielostrefowego ZR-4.

ZR-4 zawiera wiele funkcji, które można znaleźć w wyższej klasy odbiornikach wielostrefowych, takich jak wbudowany tuner AM/FM, który odtwarza muzykę zaraz po wyjęciu z pudełka oraz zaawansowany, niskotemperaturowy, 4-omowy, stabilny, cyfrowy wzmacniacz mocy, który dostarcza solidną moc 40 W na strefę (20 W na kanał). Cztery dołączone klawiatury Solo-4 IR odporne na warunki atmosferyczne zapewniają wygodne sterowanie w prostym, pojedynczym rozwiązaniu i otwierają nowe możliwości instalacji na zewnątrz i w innych wilgotnych miejscach, takich jak prysznice, wanny i spa. Dołączony do zestawu pilot edukacyjny R-6L zapewnia zaawansowaną kontrolę nad wszystkimi źródłami sygnału, a także nad lokalnym telewizorem i powiązanym z nim odbiornikiem telewizji kablowej/satelitarnej. W pilocie fabrycznie zainstalowano polecenia dla ZR-4 oraz wielu popularnych marek. Dodatkowe funkcje obejmują niezależną regulację tonów niskich, wysokich i zmiennej głośności dla każdej strefy, pozwalając użytkownikowi na optymalizację jakości dźwięku dla danej strefy i dopasowanie akustyki jednej strefy do drugiej. ZR-4 umożliwia automatyczne wyciszenie dźwięku przywołań telefonicznych i dzwonków do drzwi i odtwarzanie go przez głośniki systemu. Dyskretne kody IR dla każdej strefy i kompatybilność z RS-232 umożliwiają sterowanie z dodatkowych sterowników Niles lub innych firm. Klawiatury Solo-4 IR posiadają ukryte czujniki podczerwieni, które przekazują polecenia sterowania źródłem dźwięku z dołączonego pilota, poprzez ZR-4, do podłączonych źródeł takich jak CD, DVD i odbiorniki kablowe/satelitarne.

Zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone jest obecnie dostępny u autoryzowanych dealerów i dystrybutorów Niles, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1 499,95 dolarów i jest objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją.

ZR-4 jest pierwszym z trzech nowych systemów wielostrefowych firmy Niles, które obejmują ZR-4, ZR-6 i ZR-PRO, zapewniając najbardziej kompletny i aktualny asortyment w branży - Linia MultiZone firmy Niles zapewnia rozwiązanie dla każdego punktu cenowego i zastosowania - Zestaw odbiornika wielostrefowego ZR-4 jest przeznaczony do lekkich zastosowań komercyjnych, Zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone to cztero źródłowy, czterostrefowy system audio - Zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone zawiera odbiornik wielostrefowy, cztery klawiatury Solo-4 IR odporne na warunki atmosferyczne, pilota do nauki, uchwyty do montażu na stelażu z osprzętem montażowym, oraz trzy urządzenia MicroFlasher® na podczerwień do sterowania podłączonymi komponentami źródłowymi, takimi jak CD, DVD lub odbiorniki kablowe/satelitarne - Zestaw typu "wszystko w jednym" upraszcza sprzedaż, zamawianie i instalację dla dealera - Klawiatury ZR-4 odporne na warunki atmosferyczne umożliwiają instalację w dowolnym miejscu, w tym w miejscach o podwyższonej wilgotności, takich jak prysznice i spa, lub na zewnątrz przy basenie - ZR-4 wykorzystuje zaawansowany, niskotemperaturowy, cyfrowy wzmacniacz mocy, ZR-4 wykorzystuje zaawansowany, niskotemperaturowy, cyfrowy wzmacniacz mocy, który dostarcza 40 W na strefę (20 W na kanał) - ZR-4 jest sterowany za pomocą RS232 i podczerwieni dla każdej strefy - ZR-4 rozszerza się do ośmiu stref poprzez dodanie drugiego zestawu odbiornika ZR-4 MultiZone - Sugerowana cena detaliczna za zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone wynosi 1 499 USD.95 USD - Zestaw odbiornika ZR-4 MultiZone objęty jest dwuletnią ograniczoną gwarancją

Informacje o firmie Niles Audio Corporation z siedzibą w Miami jest firmą o 30-letniej tradycji, uznawaną jako The First Name in Custom Installation®. Firma jest wiodącym projektantem, producentem i sprzedawcą produktów i akcesoriów audio/video do instalacji na zamówienie i kieruje się wizją bycia wiodącym na świecie dostawcą produktów i usług, które umożliwiają profesjonalnym instalatorom na zamówienie projektowanie i instalowanie systemów, które zachwycają ich klientów. W tym celu Niles realizuje misję dostarczania rozwiązań dla użytkowników końcowych, które umożliwiają prosty i łatwy dostęp do rozrywki domowej oraz bezproblemową integrację z innymi podsystemami niskonapięciowymi, takimi jak oświetlenie, Internet, zabezpieczenia i HVAC w środowiskach mieszkalnych i lekko komercyjnych. Firma Niles prowadzi swoją działalność zgodnie z obietnicą traktowania swoich klientów, pracowników, dostawców i udziałowców w sposób uczciwy i z szacunkiem oraz wspierania pracy zespołowej, innowacyjności i dążenia do bycia najlepszym we wszystkim, co robi. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Mike Detmerem w Niles Audio Corporation, 12331 SW 130th Street, Miami, FL 33186 (1-800-BUY-HIFI; ext. 197) lub odwiedzając stronę www.nilesaudio.com.

# # #

Niles, The First Name In Custom Installation, oraz Blending High Fidelity And Architecture są zarejestrowanymi znakami towarowymi Niles Audio Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.