loader
Technologie

Kanye West zapowiada swój mikser głośnikowy Donda Stem Player

Kanye West, który niedawno poprosił, aby nazywać go po prostu Ye, teraz czeka nie tylko na swój album, ale także na nowego mówcę. Nazywa się Donda Stem Player i jest w stanie remiksować utwory. Według zapowiedzi rapera, nowość ukaże się równocześnie z jego nowym albumem. Premiera filmu zaplanowana jest na 29 sierpnia.

Donda Stem Player jest niezwykła zarówno pod względem zewnętrznym, jak i technicznym. Obudowa głośnika wykonana jest z "miękkiej skóry z domieszką silikonu" i przypomina krążek, który mieści się w dłoni. Na pokładzie znajduje się 8 GB pamięci wewnętrznej, a także Bluetooth i gniazdo 3,5 mm do podłączenia AUX. Wszystko to jest dość standardowe dla nowoczesnych głośników przenośnych, ale jest też coś nowego.

Główną cechą jest zdolność głośnika do "izolowania" części ścieżek (wokal, bas, sample, perkusja) i dodawania efektów do każdej z nich. Do sterowania przewidziano cztery paski dotykowe. Oczywiście nie jest to pełnoprawny DAW, ale jest to ciekawe narzędzie.

Nowość ma trafić do sprzedaży w USA i Wielkiej Brytanii w cenie 200 dolarów. Jak już wspominaliśmy, premiera ma się zbiec z wydaniem nowego albumu rapera "Donda". Pozostaje nam mieć nadzieję, że Kanye nie przełoży tego wydarzenia w ostatniej chwili.