loader
Kino domowe

Sooloos wybiera Caster Communications na agencję public relations

Przełomowy system mediów cyfrowych dla domu Sooloos już otrzymał entuzjastyczne recenzje za niezwykle intuicyjny, łatwy w użyciu, wrażliwy na dotyk interfejs użytkownika, kreatywne i wszechstronne wykorzystanie metadanych oraz niewiarygodnie szybkie działanie. System Sooloos jest przyjemnym w użyciu, łatwym w obsłudze domowym urządzeniem multimedialnym, z którego z łatwością mogą korzystać osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania technicznego. Instalatorzy i dealerzy Sooloos chwalą niezawodność, łatwość konfiguracji i elastyczność systemu.

Sooloos wybrał firmę Caster na podstawie jej sukcesów w zakresie strategii i realizacji programów public relations dla kanału elektroniki użytkowej. Począwszy od dziś, Caster będzie aktywnie angażował i informował instalatorów, sprzedawców urządzeń audio-wideo oraz konsumentów o Sooloos i jego przełomowych systemach.

"Wsparcie konsumentów i branży dla Sooloos było budowane już od dłuższego czasu. Teraz, gdy na horyzoncie pojawia się jeszcze więcej ekscytujących produktów Sooloos, czujemy się gotowi, aby przenieść nasze działania promocyjne na zupełnie nowy poziom", mówi Rob Darling, wiceprezes ds. strategii Sooloos. "Jesteśmy szczególnie podekscytowani sprawdzoną zdolnością Caster'a do angażowania i edukowania kluczowych liderów opinii i gustów w kanale elektroniki użytkowej. Caster będzie ogromną częścią naszej strategii dalszego budowania i wzmacniania naszej marki."

Caster Communications jest butikową firmą PR, która specjalizuje się w public relations i komunikacji marketingowej dla producentów w kanale elektroniki użytkowej. Do grona klientów Caster Communications należą obecnie: Anthem, H-P Products (Dirt Devil® i VACUFLO), Life|ware™, Microsoft eHome, NuVo Technologies, Paradigm, Planar Systems' Home Theater Business Unit (w tym marki Runco i Vidikron), Richard Gray's Power Company, Screen Research, SE2 Labs, Sooloos i Universal Remote Control.

"Sooloos jest definicją buzzworthy i nie możemy się doczekać, aby zbudować markę Sooloos na rynku luksusowym i nie tylko", mówi Kimberly Lancaster, prezes Caster. "Dodatkowo, nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji pracować z palindromem! Jak moglibyśmy to przegapić?"

O firmie Sooloos Firma Sooloos, założona w 2001 roku i mająca siedzibę w Nowym Jorku, produkuje cyfrowe systemy multimedialne klasy premium dla domu. Produkty firmy wykorzystują szereg złożonych technologii i przekształcają je w przystępne systemy rozrywki domowej, które są niezwykle proste w użyciu. Sooloos bez wysiłku łączy spektakularną jakość, bogactwo metadanych i wiodący w branży interfejs użytkownika, aby dostarczyć wszechstronne urządzenia multimedialne, które na zawsze zmienią sposób, w jaki konsumenci korzystają i współdziałają z domową rozrywką. Odwiedź Sooloos na www.sooloos.com. O Caster Communications Założona w 1998 roku, Caster Communications, Inc, jest butikową agencją public relations specjalizującą się w elektronice użytkowej i przemyśle domowym. Łącząc kontakty z mediami z zaawansowanym technologicznie zarządzaniem, Caster dostarcza klientom narzędzia niezbędne do ułatwienia komunikacji z ich głównymi i peryferyjnymi odbiorcami. Dzięki zrozumieniu niuansów kanałów CE i automatyki domowej, Caster skutecznie łączy podstawowe taktyki PR z innowacyjnymi pomysłami, aby pomóc klientom odnieść sukces w dzisiejszym konkurencyjnym krajobrazie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.castercomm.com.